0 Items - 0.00
0
  • No products in the cart.

Art Book for English Practice

Katherina Padilo

İngilizce öğrenmeyi kolay ve ilgi çekici hale getirin. Günde sadece beş dakika ile yaratıcı egzersizler ve yazma ipuçları sayesinde dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hem farkındalıkla keyif alarak hem de kendinizi ifade ederek İngilizceyi ustaca öğrenebilirsiniz. ‘Art Book for English Practice’in her sayfası, dil öğrenimini sanatsal yaratıcılıkla birleştirecek şekilde özenle tasarlanmıştır. Geleneksel çalışma yöntemlerinden heyecan verici ve yaratıcı bir öğrenme yöntemine adım atın. Kitabınızı şimdi alın ve dönüşümünüze başlayın!

art-book-for-english-practice

Mükemmel kaçışınızı hayal edin, canlı renkler ve yaratıcılığın hayatın stresinden bir liman sunduğu sıcak bir köşe. Hayal gücünüzü ateşleyen ve zihninizi sakinleştiren karalamalar, boyamalar ve büyüleyici günlük yazma ipuçlarına dalın. Endişeyi eriten ve sizi tazeleyen farkındalık egzersizlerini deneyimleyin. Dinamik yaşam tarzınıza ve yaratıcılığınıza uygun yenilikçi bir öğrenme yaklaşımını kucaklayın. ‘Art Book for English Practice’ ile İngilizcelerini dönüştüren tutkulu öğrenicilerden oluşan gelişen bir topluluğa katılın. İlham dolu sayfalarla İngilizcenizi zahmetsizce yükseltin. Yolculuğunuza şimdi başlayın!

“Artık biliyoruz ki, kırk beş dakika boyunca bir sanat projesi üzerinde çalışmak stresi yüzde 25 azaltabilir ve ayda sadece bir sanat deneyimi yaşamak yaşam sürenizi on yıl uzatabilir. Sanat, boş zamanlarımız için bir lüks değil, fiziksel ve zihinsel sağlığa önemli bir katkı sağlayıcıdır. Sahip olunması hoş bir şey değil, sahip olunması gereken bir şeydir.”

– Susan Magsamen –

Enter your keyword